Başarı Hikayeleri

Paydaşlarınızla bağlarınızı güçlendirecek, faaliyetlerinizi ve başarılarınızı gözler önüne sererek uzmanlığınızı yansıtacak yazılı ya da video olarak hazırlanan başarı hikayeleri hazırlık hizmeti Konak Medya tarafından uzun yıllardır pek çok önemli firmaya sunuluyor. Bu çalışmalar, size özgün olduklarında, düzgün ve basit ifadelerle projeye ilişkin doğru ve dikkat çekici bilgiler verildiğinde gerçek başarı hikayelerine dönüşüyor. Konak Medya içerik alanındaki uzmanlığını kullanarak müşterilerinin önemli bir pazarlama ve satış malzemesi haline gelen başarı hikayelerini özenle ve titizlikle hazırlıyor.

Her görüşmede ve etkinlikte sizin uzmanlığınızın en iyi kanıtları olarak yer bulan yazılı başarı hikayelerinin yanı sıra etkinliklerinizde, web sitenizde, sosyal medya kanallarınızda uzmanlığınızı ve başarılarınızı müşterilerinizin sesiyle anlatan video başarı hikayeleri de dikkat çekici bir iletişim aracı olarak öne çıkıyor.

Başarı hikayelerinizi hazırlarken,

  • Kurumunuza ve iletişim hedeflerinize uygun bir konsept geliştiriyoruz ya da kurumsal bir şablonunuz varsa onu uyguluyoruz.
  • Projelerinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, uygulamalarınızı sizden ve müşterinizden dinliyoruz.
  • Yazılı başarı hikayelerinizi çarpıcı bir dil, kaliteli fotoğraflar ve yaratıcı bir tasarım ile hayata geçiriyoruz.
  • Video başarı hikayelerinizi dikkat çekici, kısa ve öz bir şekilde başarınızı özetleyen akıcı bir kurgu ile hazırlıyoruz.
  • Dilerseniz, yazılı başarı hikayelerinizin toplu olarak bir arada sunulduğu ve farklı zamanlarda, farklı formatlarda hazırlanmış bile olsa tüm başarı hikayelerinizin ortak bir dilde yeniden düzenlenebildiği Başarı Hikayesi Kitapları da oluşturuyoruz.

SAP Türkiye Başarı Hikayeleri

SAP Türkiye’nin 2011 yılından bu yana düzenlediği geniş kapsamlı etkinliklerinde katılımcılara dağıttığı başarı hikayeleri kitapçıkları Konak Medya tarafından hazırlanıyor. Sınırlı bir zaman diliminde, çok sayıda başarı hikayesinin hazırlanması nedeniyle yazılı yanıtlar temel alınarak hazırlanan kitapçıklar, etkinliklerde tüm katılımcılar tarafından büyük beğeni topluyor. En son Eylül 2013’te düzenlenen SAP Forum için SAP iş ortaklarının da desteğiyle hazırlanan kitapçıkta 36 başarı hikayesi yer alıyor.

Bu kitapçıklar dışında SAP Türkiye için, tek başına broşür olarak kullanılabilecek 4 sayfalık başarı hikayelerinin yanı sıra SAP Forum dergisinde yer alan başarı hikayeleri çalışmaları da yapılıyor.

EMC Başarı Hikayeleri

2012 yılında başlayan çalışma kapsamında EMC başarı hikayelerinin hazırlığı Konak Medya tarafından gerçekleştiriliyor. EMC’nin ajanslarına verdiği eğitimler sonucu sağlam bir teknik bilgiye dayanarak Konak Medya’nın bu alandaki uzmanlığı ve deneyimiyle hazırlanan başarı hikayelerinin İngilizceleri de oluşturularak EMC’nin global platformlarında da paylaşılması sağlanıyor. EMC’nin global kurumsal kimliğine uygun bir tasarımla hazırlanan başarı hikayeleri müşterilerle röportajlar sonrasında gerçekleştiriliyor.

HP Türkiye Başarı Hikayeleri

HP Türkiye’nin Yazılım Grubu, Sunucu ve Depolama Grubu gibi birimlerinin gerçekleştirdikleri başarı hikayeleri çalışmaları Konak Medya tarafından hazırlanıyor. Tasarımı HP’nin kurumsal kimlik yönergelerine uygun olarak hazırlanan başarı hikayeleri, başarı hikayesine konu olan müşterilerle röportajlar ve fotoğraf çekimleri sonrasında oluşturuluyor. HP’nin standart 4 sayfalık başarı hikayeleri formatında hazırlanan başarı hikayelerinin aynı zamanda çeşitli yayınlarda ilan olarak paylaşılması amacıyla tek sayfalık advertorial versiyonları da üretiliyor. Zaman zaman HP Türkiye’nin talebi doğrultusunda video başarı öyküleri de hazırlanıyor.

BTC Başarı Hikayeleri

Temelleri 1995 yılına dayanan (Almanya merkezli NETplus GmbH) BTC, 1997’de SAP’nin Türkiye’deki ilk yerel iş ortağı olmasıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda Microsoft, HP ve EMC² ile de iş ortağı olan BTC’nin Türkiye’de yürüttüğü başarılı projeler, Konak Medya ekibinin başarı hikayesi çalışmalarıyla duyuruluyor. Sıra dışı bir tasarımla BTC’ye özel olarak hazırlanan bu başarı hikayelerinin, içerik çalışmalarından onaya kadar tüm süreçleri Konak Medya tarafından yürütülüyor.

IBSS Başarı Hikayeleri

2006 yılında kurulan ve özellikle İş Zekası ve Bütçe Planlama ve Konsolidasyon alanlarında hizmet veren IBSS, geniş ve deneyimli SAP İş Analitiği danışmanlık kadrosu ile pek çok önemli projeye imza atıyor. Bu başarılarını paydaşlarına da duyurmayı hedefleyen IBSS, içerik ve tasarım çalışmalarında Konak Medya’yı tercih ediyor. IBSS için yazılı başarı hikayelerinin yanı sıra video başarı hikayeleri de hazırlayan Konak Medya, bu hikayeleri çeşitli yayınlarda kullanılabilecek advertorial çalışmalarına da dönüştürüyor.

İSİS Başarı Hikayeleri

2002 yılında, özellikle kurumsal kaynak planlama (ERP) alanında danışmanlık hizmetleri vermek üzere kurulan İSİS, bugün Türkiye’nin önde gelen danışmanlık şirketlerinden ve Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı özel entegratörlerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. İSİS gerek ERP uygulamalarını gerekse İSİS e-Fatura ve e-Defter gibi çözümlerini hayata geçirdiği projelerini, Konak Medya uzmanlığıyla başarı hikayelerine dönüştürüyor. İçerik oluşturma, fotoğraf çekimi, tasarım ve onay süreçlerinin tamamı Konak Medya ekibi tarafından yürütülüyor.

Logo Yazılım Başarı Hikayeleri

1984 yılından bu yana yazılım geliştiren LOGO, Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşu olarak bilişim teknolojileri alanında hizmet veriyor. LOGO Yazılım’ın farklı sektörlerden müşterileriyle birlikte gerçekleştirdiği projeler, yazılı ve video formatında başarı hikayelerine dönüştürülüyor. Konak Medya tarafından gerçekleştirilen LOGO Yazılım başarı hikayesi çalışmalarının yazılı versiyonları çeşitli etkinliklerde paylaşılıyor. Video başarı hikayeleri de farklı kanallar üzerinden sunuluyor. İçerik, tasarım, kurgu, çekim ve montaj süreçlerinin tamamı Konak Medya uzmanlığıyla yürütülüyor.

Geçmişte Yapılan Başarı Hikayeleri

Şu anda hizmet vermeye devam ettiğimiz müşterilerimizin yanı sıra birçok firmanın başarı hikayeleri titizlikle gerçekleştirildi. Belli dönemlerde Promena, KoçSistem, Fujitsu, İnnova, Cisco için de çok sayıda başarı hikayesi, her bir firmanın ihtiyaçlarına özel olarak gerçekleştirilmiş tasarımlarla hazırlandı.

Promena

Koç Sistem

Fujitsu

CiscoData MarketTurkcell Başarı Hikayeleri

2008-2012 yılları arasında kurumsal müşterilerinde gerçekleştirdiği başarı hikayelerini çeşitli yayınlarda ilan olarak paylaşan Turkcell’in bu dönemde yayınlanan 100'ün üzerinde başarı öyküsü çalışması Konak Medya tarafından hazırlandı. İstanbul dışında Türkiye’nin pek çok farklı kentinde, her biri müşteriyle karşılıklı görüşme ve özel fotoğraf çekimiyle gerçekleştirilen başarı hikayeleri, bu tarihler arasında Turkcell’in kimliğini yansıtan önemli bir kampanya olarak dikkat çekti.