Broşürler, Kataloglar, Kurumsal Kitaplar

Şirketlerin faaliyetlerini, ürün, çözüm ve hizmetlerini en iyi şekilde tanımlayarak etkili tanıtımlarını mümkün kılan broşür, katalog ve kurumsal tanıtım kitabı benzeri hizmetleri kapsamında Konak Medya sahip olduğu yayıncılık deneyimi ve içerik uzmanlığı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik, dikkat çekici, tasarım ve içerik bütünlüğü ile fark yaratan çalışmalar gerçekleştiriyor.

Broşür, Katalog, Kurumsal Kitap hazırlığında,

  • Firmayı en prestijli şekilde yansıtmayı sağlayacak Kurumsal Tanıtım Kitaplarında kurumun faaliyetlerinin, ürün ve hizmetlerinin tanıtım içeriklerini bir konsept etrafında hazırlayarak kitabı daha etkili bir tanıtım aracı haline getirmeyi hedefliyoruz.
  • Broşür ve katalog çalışmalarında, içerik uzmanlığımızla firmaların ürün, hizmet ve çözüm tanıtımlarını etkili ama kolay anlaşılabilir bir dille, dikkat çekici bir tasarımla hazırlıyoruz.

Bilkom

Bilkom’un 2012 yılında prestiji yüksek bir kurumsal tanıtım amacıyla hazırlattığı Kurumsal Kitapçığını “Uzman Dokunuşuyla” konsepti çerçevesinde, içerik hazırlığından fotoğraf çekimine, görsel tasarımına kadar A’dan Z’ye hizmet kapsamında hazırladık.

2011-2013 yılları arasında Bilkom’un temsilcisi olduğu Apple ve Adobe ürünlerinin pazarlama çalışmaları kapsamında, bu çözümlerin sağlık, eğitim, mimarlık, pazarlama gibi farklı alanlarda kullanımlarına ve sağladığı faydalara yönelik çarpıcı bilgilerin sunulduğu Bilkom kitapçıkları da Konak Medya tarafından hazırlandı.

Bilkom’un bir sosyal sorumluluk çalışması olan Engelsiz Teknokamp projesinin tanıtımı amacıyla hazırlanan özel kitapçık da içeriğinden tasarımına kadar Konak Medya tarafından gerçekleştirildi.

Bilkom’un 2012 yılında düzenlediği Dijital Başkent ve Dijital Ege etkinliklerinde katılımcılara dağıtılmak üzere özel çalışmalar hazırlayan Konak Medya, bu kitapların basım işlerini de tamamlayarak Bilkom’a nihai ürünleri teslim etti.

Fujitsu SGK Broşürleri

Fujitsu’nun hastanelerde uygulanmaya başlayan Avuçiçi Damar Tanıma sisteminin hastanelere ve vatandaşlara yönelik tanıtım broşürlerini hazırlayan Konak Medya bu çalışmanın çeşitli dergilerde yayınlanan ilanlarını da oluşturdu.

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği 20. Yıl Kitabı

2012 yılında 20. yılını kutlayan Türk Tesisat Mühendisleri Derneği’nin (TTMD) 20 yıllık yolculuklarını anlatan kitabı Konak Medya tarafından hazırlandı. 20 yıl süresince dernek başkanlığını yürütmüş yöneticilerle yapılan röportajlar ve önemli bir kaynak taraması ile hazırlanan “20 Yıllık Yolculuğumuz” kitabı TTMD tarihi için önemli bir kaynak olarak nitelendirildi.

AKTUR

Bodrum’un eşsiz mekanı Bitez’de bulunan Aktur, Konak Medya ile hizmet kalitesini geniş kitlelere ulaştırdı. Residence, Bitez ve Site olmak üzere üç özel bölümüyle faaliyet gösteren Aktur Bodrum için, köklü geçmişini ve yüksek kalitesini daha geniş kitlelere tanıtmak amacıyla özel bir tanıtım broşürü hazırlandı. Hazırlanan broşürü ilk olarak Emitt - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda paylaşan Aktur, yüksek rekabetin yaşandığı sektörde farkını ortaya koymayı başardı. Aktur için ayrıca proje kapsamında, tanıtım broşürüyle bütünlüğü sağlayacak şekilde ilan tasarımları da hazırlandı.

Sincap - Beykoz Konakları

2012 yılında Beykoz Konakları sakinleriyle bilgi paylaşımı amacıyla 4 sayfalık basılı bir bülten hazırlığı Konak Medya tarafından gerçekleştirildi. Beykoz Konakları sakinlerine dağıtılan bülten içeriğinde Vakıf ve sitede yaşanan gelişmelerin yanı sıra doğumgünleri ve evlilik yıldönümü kutlamaları da yer aldı.

TÜBİSAD – 2011 The Power of ICT kataloğu

TÜBİSAD’ın 2011 yılında konuk ülke olarak Türkiye’nin katıldığı Hannover’da düzenlenen CEBIT Fuarı'nda katılımcılara dağıttığı sektör firmalarına ilişkin bilgiler içeren kapsamlı kataloğu Konak Medya tarafından hazırlandı.

Logo Mind

1984 yılından bu yana yazılım geliştiren ve artık bir ileri teknoloji grubuna dönüşmüş olan Logo Business Solutions, içerik hizmetlerinde Konak Medya’yı iş ortağı olarak seçti. Logo Mind broşürüyle başlayan bu verimli ortaklık, çeşitli başarı öyküleriyle devam ediyor.

BTC

Almanya merkezli BTC AG grubunun bir üyesi olan BTC, uzun yıllardır teknoloji danışmanlığı alanında faaliyet gösteriyor. Sunduğu çözümleri daha etkili bir şekilde anlatmayı hedefleyen BTC, artık Konak Medya’dan içerik hizmetleri alıyor.