Diğer İçerik Hizmetleri

Konak Medya içeriğin varolduğu pek çok alanda dergi, başarı öyküsü, broşür, online içeriklere ek olarak firmaların ihtiyaç duyabileceği çok çeşitli hizmetler de sunuyor:

  • Sürekli İçerik Hizmetleri
  • Yerelleştirme
  • Kullanım Kılavuzu Hazırlığı
  • Etkinlik İçerik Yönetimi
  • Kurumsal Video Hazırlığı

Sürekli İçerik Hizmetleri

Müşterilerinin hedef kitleleriyle etkili bir kurumsal iletişimin temelini oluşturacak uçtan uca her türlü içerik kapsamında düzenli, zamanında, kaliteli ve müşterisini en iyi ifade eden metinlerin hazırlığını gerçekleştiren Konak Medya, bu hizmetlerini birim fiyatlar üzerinden hazırlanmış süreli hizmet anlaşmalarıyla sunuyor.

Sürekli İçerik Hizmetleri için içerik hazırlarken,

  • Hizmet verdiğimiz tüm içerik alanlarında sizin düzenli olarak ihtiyaç duyduğunuz alanlarda sürekli hizmet sunuyoruz.
  • Sizi en iyi şekilde tanıyarak ürettiğimiz içeriklerle her alanda kendinizi en iyi şekilde ifade etmenize yardımcı oluyoruz.
  • Her zaman yanınızda, sizinle sizden biri gibi çalışıyoruz.

Siemens

2010 yılından bu yana, Siemens’e basın bülteninden, basında yayınlanacak makalelere, kurumsal broşür içeriklerinden e-bülten metinlerine ve çevirilere kadar pek çok konuda sürekli içerik hizmeti sunuyoruz.

ATOS

2011’de Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri ve Atos Origin birleşimi sonrasında faaliyet göstermeye başlayan Atos, içerik ajansı olarak Konak Medya’dan hizmet alıyor. Konak Medya bu kapsamda içerik üretimi ve yerelleştirme gibi düzenli içerik hizmetlerini yanı sıra bu kapsam dışında kalan iç iletişim e-bülteni gibi içerikleri de ayrıca hazırlıyor.

HP Türkiye Sunucu ve Depolama Sistemleri Birimi

Konak Medya davet ve advertorial metni oluşturma, broşür, katalog yerelleştirme hizmetlerini HP Türkiye’nin Sunucu ve Depolama Sistemleri birimine sürekli içerik hizmetleri kapsamında sunuyor. Bunların dışındaki içerik üretimlerini ise işe özel teklifler üzerinden gerçekleştiriyor.

TeliaSonera

1850 yılından beri kişilerin ve şirketlerin kolay, etkili ve çevre dostu bir şekilde iletişim kurmalarına yardımcı olan ağ erişimi ve telekomünikasyon servisleri sağlayıcısı TeliaSonera, Türkiye operasyon biriminin internet sitesindeki sayfa yapılarını güçlendirmek üzere Konak Medya’dan destek alıyor. Yerelleştirme, basın bülteni, haber takibi ve Türkiye’deki faaliyetlerine yönelik içerikleri Konak Medya ekibi tarafından hazırlanıyor.

Yerelleştirme - Çeviri

Özellikle bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmalara sunduğumuz Yerelleştirme hizmeti kapsamında bilişim teknolojileri konusundaki uzmanlığımız ve deneyimimiz sonucunda broşür, ürün tanıtım föyleri, web siteleri gibi araçların Türkçeye ya da İngilizceye doğru terminoloji ve doğru ifadelerle çevrilip, yerelleştirilmesini sağlıyoruz. Metin yerelleştirmenin yanı sıra broşür gibi basılı malzemelerin, oluşturulan metinlerle aslına uygun ya da farklı tasarımlarla sayfa uygulamalarını da gerçekleştiriyoruz.

Bu konuda hizmet sunduğumuz firmalar arasında HP Türkiye, Fujitsu Türkiye, Gantek, Bilkom, Bimsa gibi bilişim sektörünün öncü firmaları yer alıyor.

Kullanım Kılavuzları

Kendi içinde yazılım geliştiren ve yazılımını müşterilerine sunarken kapsamlı bir dokümantasyon ihtiyacı olan firmalara yönelik olarak yazılımların kullanım ve kurulum kılavuzu gibi dokümantasyonlarını hazırlıyoruz. Basılı olarak kullanılabilecek kılavuz kitapçıklarının yanı sıra yazılım içinden erişilebilecek, online kılavuzları HTML formatında da oluşturuyoruz.

Etkinlik İçerik Yönetimi

Öncelikli olarak bilişim teknolojisi alanında faaliyet gösteren firmaların, hedef kitle katılımını artıracak içerik çerçevesinin oluşturulması, konuşmacı önerileri, etkinlik sırasında katılımcıların üzerinde etki bırakabilecek sunumların oluşturulması konularında da hizmet sunan Konak Medya, yaklaşık 5 yıl boyunca HP Türkiye için yılda 2 kez düzenlenen HP CIO Forum etkinliklerinin içerik çerçevesinin oluşturulması ve etkinliğin A’dan Z’ye planlanması çalışmalarını yürüttü.

Kurumsal Videolar

Kurumsal videolarda içeriğin öne çıktığı senaryo ve kurgular önem kazanıyor ve standart bir tanıtım filminin dışına çıkıp fark yaratmada etkili oluyor. Konak Medya, profesyonel video prodüksiyon iş ortaklarıyla birlikte, oluşturduğu güçlü içeriğe dayalı senaryo ve kurguları içeren kurumsal videolar oluşturarak müşterilerine hizmet sunuyor. Bu kapsamda video müşteri başarı hikayeleri de Konak Medya’nın deneyim sahibi olduğu çalışmalar arasında yer alıyor.