Bloglar, E-Bültenler, Mailing Çalışmaları, Mikro İçerikler

Dijital dünyanın en önemli özelliği topluluk oluşturarak kitlesel etkileşim yaratmasıdır, burada içerikle pazarlama (content marketing) ise son yıllarda gündeme gelen bir konu. Bu bağlamda Konak Medya hedef kitlenizle düzenli ve değerli bir bilgi paylaşımı sağlayıp sahiplendiğiniz konularda sizi ön plana çıkarmaya katkıda bulunacak içerikler üreterek içerikle pazarlama çalışmalarınıza destek sağlıyor. Bu içeriklerle ivmesi artan etkileşim ve paylaşım, takipçi kitlenizin dijital ortamlarda adeta sizin iş ortağınız gibi hareket etmesini, sizin adınıza tanıtım yapmasını sağlıyor. Yayıncılık alanındaki deneyimini değişen teknolojiye hızla uyarlayabilen proaktif yaklaşımıyla Konak Medya, dijital ortamda da kurumsal hedeflerinize uygun bir içerik stratejisi çerçevesinde, sürekliliği olan, ilgi çekici, okunabilir ve aranan içerikler üretiyor.

Bu çalışmalarda, web sitesi, blog, e-bülten, mailing ve sosyal medya içeriklerini bir bütün olarak düşünüp ortak bir stratejik yayın planıyla gerçekleştirilen çalışmaları öneren Konak Medya, firmaların ihtiyaçlarına ve beklentilerine bağlı olarak her bir konuda ayrı hizmetler de sunuyor.

E-bülten, Blog ya da Sosyal Medya Çalışmalarınızda,

  • Hedef kitlenizin ilgisini çekecek konsepti oluşturup içerik çerçevesini çiziyoruz.
  • Dilerseniz e-içeriklerinizin tasarımını da yapıyoruz.
  • Periyodik içerik planları hazırlıyor, bunları stratejik adımlara göre gerektiğinde güncelliyoruz.
  • Araştırma, röportaj, kurgulama, çeviri/uyarlama gibi yöntemlerle size özel içerikler üretiyor, bu içerikleri etkili görsellerle destekliyoruz.
  • Dijital medyanın kullanımı konusunda gündemi yakından takip ederek yönlendirici danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

SAP E-Bülteni

Ekim 2011’den bu yana SAP’nin 30.000’i aşkın kişiye ilettiği aylık e-bültenin içeriklerini Konak Medya hazırlıyor. SAP Türkiye’nin gündemindeki konuların yanı sıra iş ortaklarından haberlere de yer verilen
e-bültende Konak Medya, SAP ile yaptığı aylık içerik görüşmelerinin ardından hazırladığı içeriklerin SAP giriş panelinden siteye girilmesi ve e-bülten HTML’inin hazırlanması hizmetlerini de sunuyor.

Örnek SAP E-Bülten çalışmaları için tıklayınız.

BİMSA E-Bülteni

Türkiye’nin en köklü bilgi teknolojileri firmalarından olan BİMSA, uygulama ve iş danışmanlığından kuruma özel uygulamalara, işletimden teknik hizmetlere, donanımdan yazılıma kadar tüm alanlarda verdiği hizmetleri ve başarılarını düzenli olarak yayınladığı e-bültenler aracılığıyla paylaşıyor. İçeriği ve tasarımı Konak Medya tarafından hazırlanan BİMSA e-bültenleri hem sektördeki güncel gelişmeleri ve uzman görüşlerini hem de yeni projelerle ilgili bilgileri kapsıyor.

Software AG E-Bülteni

Kurumsal süreç mükemmelliğinde dünya lideri olan Software AG, 40 yıllık inovasyon deneyimini Türkiye ofisinde de işletmelerin hizmetine sunuyor. Software AG Türkiye, bu uluslararası deneyimden güç alarak sektöre yön veren birikimini aylık e-bülteni aracılığıyla hedef kitlesiyle paylaşıyor. Konak Medya, Software AG Türkiye’nin e-bülten içeriklerini hazırlamanın yanı sıra bu içeriklerin özel bir alanda barındırılması ve HTML hazırlanması hizmetlerini de veriyor.

ATOS İç İletişim E-Bülteni

2012’de başlayan hizmet kapsamında Konak Medya Atos’a iç iletişim bülteninin içeriklerinin hazırlanmasında destek sağlıyor. Atos Kurumsal İletişimi tarafından verilen bilgiler doğrultusunda hazırlanan iç iletişim e-bülteninde Atos’tan haberlere ve Atos çalışanlarından biriyle özel hobileri ve kişisel başarıları kapsamında yapılan röportajlara yer veriliyor.

İSİS Bülten ve Mailingleri

2002 yılından bu yana bilgi teknolojileri alanında danışmanlık hizmeti veren İSİS, Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı özel entegratör olarak da e-fatura, e-defter, e-arşiv gibi e-dönüşüm çözümleriyle dikkat çekiyor. İSİS gerek kendi çalışmalarını gerekse e-dönüşüm kapsamındaki yasal düzenlemeleri paylaşmak üzere düzenli e-bülten ve mailing çalışmaları yapıyor. İSİS’in bu çalışmalarının hem içerik hem de tasarım süreçleri Konak Medya’nın deneyimli ekibi tarafından yürütülüyor.

HP İç İletişim E-Bülteni

Haziran 2013’ten bu yana, HP Türkiye Genel Müdürü Serdar Urçar’ın, HP Türkiye adına gerçekleştirilmiş tanıtım faaliyetleri, etkinlikler ve önemli gelişmeler hakkında tüm şirket çalışanlarını bilgilendirmesine yönelik iç iletişim e-bültenine içerik desteğini Konak Medya sağlıyor. HP’nin üç aylık dönemlerini kapsayan e-bültenlerde Serdar Urçar’ın altını çizmek istediği konularda hazırlanan metinlerin onayının ardından e-bülten tasarımı ve HTML hazırlığı da Konak Medya tarafından yapılıyor.

Callpex Blog

Konak Medya, Türkiye’nin önde gelen çağrı merkezlerinden biri olan Callpex için 2012 yılında Callpex’in bu alandaki uzmanlığını yansıtacak blog içerikleri üretimini gerçekleştirdi. Bir yayın bakış açısıyla içerik planlaması yapılarak hazırlanan blogda, Callpex uzmanlarının yönlendirmeleri sonrasında, genel kaynak araştırmalarına da dayanarak içerikler hazırlandı.

HP Sunucu ve Depolama Sistemleri Grubu E-Bülteni ve Mailing Çalışmaları

HP Türkiye Sunucu ve Depolama Sistemleri Grubu’nun, bünyesindeki gelişmelerden müşterilerini haberdar etmek amacıyla yayınlamaya başladığı üç aylık e-bültenin içerik hazırlığını yürüten Konak Medya, bu kapsamda gerek yabancı dildeki metinlerin yerelleştirilmesi gerekse mevcut kaynaklardan haber ve içerik üretilmesi çalışmalarını gerçekleştiriyor.

E-bültenin yanı sıra grubun etkinliklerine yönelik yaptığı e-davet çalışmalarının içerik ve HTML hazırlığını da yürütüyor.

Örnek HP E-Bülten çalışmaları için tıklayınız.

Project House Sosyal Medya İçerik Ortağı

Konak Medya 2012 yılında başlayan bir işbirliği kapsamında Türkiye’nin önde gelen dijital ajanslarından Project House’ın bazı müşterileri ve/veya dönemsel kampanyaları için sosyal medya içerikleri üretiyor. İçerikle pazarlama kavramı temelinde, hizmet sunduğu firmaların sosyal medya hesaplarında kitle oluşturma hedefine yönelik özel içerikler üreten Konak Medya, oluşturduğu içeriklerle hizmet verdiği markalardan birinin Social Bakers istatistiklerine göre kitlesiyle en yüksek etkileşime sahip 5 marka arasında yer almasında önemli rol oynadı.

Bilkom Digiletter

Bilkom’un Digiletter adlı aylık e-bülteninin 2013 yılındaki sayılarında Konak Medya imzası vardı. Digiletter, gerek Bilkom’dan sağlanan içeriklerle gerekse sektör araştırmaları sonucunda derlenen bilgilerle ve görsellerle hazırlandı. Digiletter’ın Bilkom portaline girilerek online erişime açılma işlemleri de yine Konak Medya tarafından yürütüldü.

Diğer Referanslarımız

Konak Medya çeşitli dönemlerde Türkiye’nin önde gelen şirketlerine e-bülten hazırlığı ve mailing hazırlığı hizmetleri sundu. Yapı Kredi Emeklilik için altı ayda bir hazırlanan e-bültenin yanı sıra, Fujitsu için hazırlanan aylık e-bülten gibi çalışmalarda her zaman bir yayıncı bakış açısıyla, hedef kitlenin ilgisini çekecek içeriklerin oluşturulmasında müşterilerine hizmet sundu. ISIS firmasının özel entegratörlük duyurusu amacıyla talep ettiği bilgilendirme e-postası da içeriği, tasarımı ve HTML hazırlığıyla Konak Medya tarafından gerçekleştirildi.

Fujitsu Uçtan Uca

Yapı Kredi Emeklilik