Deniz KARAMAN / Kurumsal İletişim Yöneticisi

Avrupa’nın lider IT hizmetleri şirketi Atos, düzenli hizmetler (managed services), danışmanlık, sistem entegrasyonu, bulut bilişim çözümleri ve işlem bazlı uygulama hizmetleri gibi birçok alanda çalışmalarını Türkiye’de de sürdürüyor. Kusursuz bir çözüm anlayışını hayata geçirirken, yaptığımız çalışmaları kurumsal dilimizle bütünlük taşıyacak şekilde aktarmak bizim için önem taşıyor. Konak Medya, Atos’un kurumsal metinlerini hazırlarken teknik konulara hakimiyeti ile mesajlarımızı etkin şekilde iletmemize yardımcı oluyor. Web sitesi başta olmak üzere farklı içerik ihtiyaçlarımız için kaliteli hizmet alıyoruz. İç iletişime yönelik online bültenimiz de yine Konak Medya’nın desteği ile hazırlanıyor. Uzun soluklu bir iş ortağı olarak iş kalitesi ve zamanlama konusundaki hassasiyetleri için teşekkür ediyoruz.

Azade ÇERKEZOĞLU ÇAVUŞ / Kurumsal İletişim Yöneticisi

Türkiye'nin dijital yaşam koçu Bilkom'un; dağıtımını yaptığı dünya devi markaların yenilikçi modellerini Türkiye'de en iyi şekilde tanıtması gerekiyor. Gerek popüler teknolojiyi barındıran, gerekse profesyonellere hitap eden geniş ürün ve hizmet portföyümüzü; etkinlik misafirlerimizle ve hizmet verdiğimiz sektörlerle paylaşıyoruz. Hızlı, nitelikli ve etkili broşür ve kitapçık hazırlama noktasında ihtiyaç duyduğumuz uzmanlığın yanıtını Konak Medya'dan aldık.

Apple, Adobe ve Graphisoft gibi markaların sahip olduğu farkındalığı en etkili biçimde değerlendirmemiz için bize destek olan Konak Medya ekibi; hızlı ve sonuç odaklı çalışarak, Bilkom'un aradığı kaliteyi sunan hizmetleriyle dünden bugüne yanımızda oldu.

Bekir KURAL / İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler Grup Başkanı / İcra Kurulu Üyesi

2005 yılından beri Evyap Dünyası dergimizi sizlerle beraber başarı ile çıkarıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 3 aylık dönemlerde çıkan dergimiz, 40’lı sayfalar ile başlamış olduğu yolculuğuna 100’lü sayfalara ulaşarak zengin içeriği ile günden güne gelişerek devam etmektedir. Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize ulaşmanın en etkili yolu olarak gördüğümüz dergimiz kurumsal içeriği, hayatın içinden gündemleri ve araştırmaları beraberinde barındırmaktadır. Faaliyet haberlerimizi, başarılarımızı, yeniliklerimizi, projelerimizi, emekleri ile şirketimize değer katan her kademeden, ülkeden yerli ve yabancı çalışanlarımızı ve yöneticilerimizi, yeni çıkan ürün ve markalarımızı ileriki yıllara taşıma görevini üstlenen çok değerli bir nostaljik arşiv niteliğindedir.

Gerek kurum içerisinde yapılan anket sonuçlarından gerekse dergimizin okuyucularından almış olduğumuz olumlu geri beslemeler ile dergimizin beğeni ile okunduğunu görüyoruz. Bu başarıda bizlerle beraber özveri ve heyecan ile dergimizi hazırlayan Konak Medya’nın katkıları büyük. Konak Medya’ya başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Daha nice başarılı projelerde beraber çalışacağımıza inanıyorum.

Dr. Kemal Gani BAYRAKTAR / Teknik Pazarlama Müdürü

İzocam Diyalog Dergimiz, yalıtım sektörünün en köklü firması olarak İzocam’ı, kurum içi ve kurum dışında en iyi şekilde temsil eden, tüm yönleriyle bilgileri paylaşan önemli bir yayınımızdır.

İzocam Diyalog'da ısı ve ses yalıtımı, yangın güvenliği, çevre, iklim değişikliği, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik gibi önemli ve güncel konulara değiniyor, sektörümüz tüm paydaşlarını ve okuyucularımızı bu konularla ilgili bilgilendiriyoruz. Dergimiz aynı zamanda; Türkiye’nin dört bir yanındaki iş ortağımız bayilerimizle de etkin bir iletişim kurmamızı sağlıyor, ne kadar büyük bir Aile olduğumuzu bizlere her sayıda hissettiriyor.

2008’den bu yana İzocam Diyalog’u başarıyla hazırlayan Konak Medya, tasarım ve içeriğinde yaptığı yeniliklerle dergimize sürekli farklı bakış açıları kazandırıyor. Her türlü teknik konuyu halklaştırabilme becerileri ile bilgi paylaşma ve bilinçlendirme çabalarımızı etkinleştirme de ise başarıları büyüktür. İki kurum, İzocam ve Konak Medya'nın aralarında sağlamış olduğu başarılı diyaloğun en belirgin yansımasıdır İzocam Diyalog Dergisi... İşini büyük bir titizlikle yaptığı gibi, hızlı ve kaliteli işlere de imza atan çözüm odaklı, konulara ve kişilere empati ile yaklaşan Konak Medya Ailesine, İzocam Ailemiz adına teşekkürlerimi sunuyorum.”

Erdem AKSAKAL / Pazarlama Direktörü

SAP Türkiye olarak müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve ekosistemimizden çıkan başarı hikayelerini paylaşmak, teknoloji trendlerini duyurmak, iş dünyasından yaratıcı, inovatif örnekleri kalıcılaştırmak gibi bir misyonumuz var. Hikaye anlatmanın gücüne, yaratılan kolektif başarıları duyurmanın değerine inanıyoruz. Bu doğrultuda Konak Medya ile basılı ve dijital birçok çalışmamızda birlikte projeler üretmekteyiz. Konak Medya’nın; SAP dünyasında var olan -neredeyse- sonsuz miktardaki içerikten anlamlı ve kalıcı hikayeler ortaya çıkarmaktaki çabası, işbirliğine-ekosisteme-çok sesliliğe uygun çalışma yöntemleri, teknolojik trendleri yakından takip ederek dijital ve geleneksel iletişim biçimlerini birleştirmekteki hüneri işbirliğimizin başından beri üretimlerimize değer katıyor. Bugüne dek Konak Medya ile birlikte birçok projede yüzlerce sayfa, megabaytlarca HTML dolusu içerik ürettik, on binlerce kişiyle bunu paylaştık. Her projemizin bir öncekinden daha iyi olması adına beraberce emek harcadık.

Teknolojinin iş dünyasına katkıları hızlanarak artmakta. Teknoloji ile günlük hayat giderek iç içe hale geldi. İyi içerik daha da değerlendi. Yeni trendleri ilginç ve yalın hikayelerle duyurma arzumuz giderek öncelik kazandı. SAP içeriğini hikayeleştirmek ve yaymak adına ne zaman bir desteğe ihtiyacımız olsa, tüm samimiyetleriyle yanımızda olan Konak Medya’daki dostlarımıza SAP Türkiye adına teşekkür etmek isterim.

Özgür KALAN / İletişim Müdürü

Siemens olarak enerjiden endüstriye, sağlıktan altyapı ve şehirlere kadar pek çok sektörde ürün ve çözüm sunuyoruz. Bu bağlamda gerek sektörel, gerekse ulusal medyayla yoğun bir iletişim trafiğimiz bulunuyor. Konak Medya, uzmanlık gerektiren alanlar dahil olmak üzere, farklı sektörlere yönelik deneyimiyle bültenden duyurulara, teknik makalelerden tanıtımlara istediğimiz tüm içeriklerin hazırlanmasında bize yardımcı oluyor. Geldiğimiz noktada, yalnızca bir içerik ajansıyla değil, yakın bir iş ortağıyla çalışmaktan son derece memnunuz...Devam eden çalışmalarımız:Geçmiş referanslarımız: