Web Siteleri ve Portaller

Kurumunuzun en temel online tanıtım aracı olan web sitesi ya da portallerde doğru içerikle alanınızdaki güvenilirliğinizi ve uzmanlığınızı yansıtmanız önem taşıyor. Konak Medya müşterilerinin faaliyet alanlarını ve hedef kitlelerini anlayıp, satış ve pazarlamada etkin bir araç olarak kullanılabilecek web siteleri, mikro siteler ve portaller için içerik üretiyor.

Web sitesi ve portal için içerik hazırlarken,

  • Web sitenizin veya portalinizin sürekli izlenir olması ve güncel kalması için güçlü ve düzenli içerikler üretiyoruz.
  • Hazırladığımız içeriklerin girişini ve içerik yönetimini de gerçekleştiriyoruz.
  • Firmanıza veya proje ve kampanyanıza özel, istediğiniz konseptte ve altyapıda web sitelerinin tasarlanmasına danışmanlık veriyoruz.
  • Dilerseniz iş ortaklarımızla tasarım, programlama çalışmalarını da yaparak size anahtar teslim olarak sunuyoruz.


Örnek Çalışmalarımız
Web sitesi ve portal hazırlığı konusunda pek çok farklı sektörden firmaya hizmet sunduk. Hazırladığımız portaller arasında Oracle için hazırlanan Bilgi Çözümleri portali gibi tasarımdan programlamaya, içerik üretiminden içerik yönetimine kadar A’dan Z’ye hizmet sunduğumuz çalışmaların yanı sıra HP MEMA bölgesi için farklı ülkelerden gelen bilgilerle İngilizce olarak hazırladığımız ve içerik yönetimini yaptığımız HP MEMA CIO Forum Portal gibi çalışmalar da yer alıyor. Ayrıca Gigaset için hazırladığımız Gtrend dergisinin sürekli içeriği güncellenen web sitesi ve Türkiye Bilişim Vakfı için tasarımından içeriğine kadar her alanda hizmet sunduğumuz web sitesi çalışmaları da bu alandaki uzmanlığımızı yansıtan çalışmalar arasında yer alıyor.

Bilgi Çözümleri

HP Mema CIO Forum

Gtrend

Bilgi Çağı

TBV

Dilara Koçak Web Sitesi

Fark Yaratanlar

Ayşe'nin İkizleri

İlk Yardıma İlk Adım

DİP NOT TV